Vi är ett välmeriterat, offensivt och samspelt lag med fyra stilfulla projektledare/säljare som trycker på framåt och tre passionerade grafiker/kreatörer som fyller på bakifrån. Grafisk produktion är en kontaktsport - och vi älskar den.   

Kontakt

Andreas Samuelsson
PROJEKTLEDARE/SÄLJARE

+46-76-891 15 08

andreas@italgrafmedia.se

Magnus Almgren
PROJEKTLEDARE/SÄLJARE

+46-70-233 95 47

magnus@italgrafmedia.se

Tomas Ek

PROJEKTLEDARE/SÄLJARE

+46-70-322 85 65

tomas@italgrafmedia.se

Helena Fagerström

PROJEKTLEDARE/SÄLJARE

+46-70-640 80 06

helena@italgrafmedia.se

Daniel Åderman
DOKUMENT/BILD/FORM/WEB

+46-70-610 19 02

daniel@italgrafmedia.se

Andreas Lisstrand
DOKUMENT/BILD

+46-73-544 88 04

lisstrand@italgrafmedia.se

Tobias Haglund
BILD/DOKUMENT/FOTOGRAFERING

+46-70-233 91 74

tobias@italgrafmedia.se

Vet du inte vem du ska kontakta? 

Fyll i dina uppgifter nedan så återkommer vi till dig.

Stockholm

Italgraf Media AB

Eriksbergsgatan 1A, 114 30 Stockholm

Telefon    08 660 98 59

 

Värnamo

Italgraf Media AB

Ringvägen 59A, 331 02 Värnamo

Org.nr 556749-2854

italgraf media AB | Eriksbergsgatan 1A | SE-114 30 Stockholm | +46 8-660 98 59 | info@italgrafmedia.se  

  • Vit Instagram Ikon